Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne

charakteryzują się przede wszystkim dużą szybkością ruchu i bezpieczeństwem w codziennym użytkowaniu. W ramach naszej oferty znajdą Państwo bramy do praktycznie każdego rodzaju przemysłu czy zastosowania. Ich szybkość działania pozwala usprawnić procesy jak również ograniczyć straty w energii. Zastosowane w nich specjalne zabezpieczenia chronią pracowników przed wypadkami. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Są wysoce odporne na uszkodzenia i w pełni zautomatyzowane. W przypadku chwilowego braku zasilania można je bezpiecznie otwierać w trybie awaryjnym. Wykonywane są z komponentów najwyższej jakości od renomowanych dostawców, z którymi współpracujemy. 

Bramy szybkobieżne spiralne

W ofercie posiadamy nowoczesne, solidne i niezawodne bramy spiralne o uniwersalnym zastosowaniu. Wysoka jakość wykonania oraz niewygórowana cena zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bramy szybkobieżne spiralne to typ bramy z usztywnionych paneli wykonany w technologii nawoju spiralnego. Zastosowanie takiej bramy gwarantuje minimalizację przeciągów i utraty ciepła z pomieszczenia. Idealnie nadają się do miejsc o dużym nasileniu ruchu ze względu na szybkość otwierania i zamykania. Zaletą bram szybkobieżnych spiralnych jest także możliwość ich personalizacji kolorystycznej i dostosowania do oczekiwań klienta.

Bramy szybkobieżne turbo

Bramy szybkobieżne turbo to wyższy poziom szybkości działania, która osiąga 4m / s. Niezawodne nawet przy dużym obciążeniu eksploatacyjnym, sprawdzą się zatem zarówno w zakładach produkcyjnych, jak również w magazynach i centrach logistycznych. Oferujemy sprzedaż i montaż bram szybkobieżnych turbo najlepszych producentów, a ich stosowanie zdecydowanie wpływa na poprawę procesów logistycznych w każdym przedsiębiorstwie czy zakładzie.

Bramy szybkobieżne zwijane turbo

Bramy szybkobieżne zwijane turbo to połączenie szybkości otwierania i zamykania z elastycznym płaszczem gwarantującym najbardziej optymalny ruch komunikacyjny. Stabilne i wytrzymałe, wytrzymujące na prawdę duże obciążenia eksploatacyjne. Jako, że skrzydło bramy zwijanej jest zbudowane z segmentów, w razie uszkodzenia któregokolwiek istnieje możliwość ich szybkiej wymiany i nie ma potrzeby wyłączenia bramy z użytkowania ze względu na czas naprawy.

Bramy szybkobieżne rolowane

Bramy szybkobieżne rolowane o prostej konstrukcji, ekonomiczne i doskonałej jakości. Świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie zabierają cennego miejsca bowiem w bramach rolowanych płaszcz jest nawijany na wał. Co więcej w bramach szybkobieżnych rolowanych płaszcze są odporne na duże obciążenia i występują w różnych wersjach kolorystycznych, również przeźroczyste.

Bramy szybkobieżne aluminiowe składane

Doskonałe rozwiązanie w miejscach. gdzie zaistnieją utrudnione warunki montażowe oraz w sytuacji większych otworów. Zaletą bram składanych jest relatywnie krótki czas montażu bez konieczności wykonywania dodatkowych prac budowlanych, oraz w miejscach z ograniczonym nadprożem. Aluminium znane jako materiał lekki, odporny na korozję i nie wymagający specjalnych zabiegów konserwacyjnych a przy tym wytrzymały sprawia, że w dobrych warunkach brama przetrwa lata.

Bramy szybkobieżne elastyczne harmonijkowe

Bramy szybkobieżne elastyczne harmonijkowe wykonane są ze specjalnej, powlekanej tkaniny. Skrzydła w bramie harmonijkowej składają się z kilku elementów połączonych specjalnymi zawiasami a całość prowadzona na specjalnych rolkach bieżnych w napędach w nadprożu. Bramy szybkobieżne harmonijkowe otwierane są na boki i mogą występować z otworem 90º lub 180º. Idealne do zastosowania w dużych halach lub zakładach produkcyjnych.

Bramy szybkobieżne specjalne

Bramy szybkobieżne przeznaczone do pomieszczeń o specjalnych wymaganiach, jak na przykład mroźnie, pomieszczenia czyste czy do stosowania w strefach mokrych. W tej kategorii bram mamy możliwość zastosowania silników aseptycznych czy płaszcza, który może być czyszczony pod wysokim ciśnieniem lub wykonanego ze specjalistycznych materiałów, hermetyczne uszczelnienia, powierzchnie ze stali szlachetnej.

Oferowane przez nas bramy szybkobieżne charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem.

Bramy szybkobieżne - SERIA S

Szybkobieżne bramy spiralne firmy EFAFLEX gwarantują przewagę nad konkurencją dzięki szybkości działania. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja spirali umożliwia osiągnięcie maksymalnej prędkości do 4 m / s. Nasze rozwiązania umożliwiają skrócenie czasu pracy i związaną z tym oszczędność!

Szybkobieżne bramy spiralne firmy EFAFLEX wzbudzają zainteresowanie na całym świecie dzięki wysokiej jakości, najwyższemu stopniowi bezpieczeństwa i dużej wytrzymałości.

Wybierając optymalny dla Państwa system bram, uzyskają Państwo najszybsze bramy na świecie, o najlepszych właściwościach termoizolacyjnych.

 

Bramy szybkobieżne

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ

ZOBACZ TAKŻE INNE NASZE OFERTY