Bramy segmentowe - bramy rolowane

Bramy segmentowe to jedne z typów bram powszechnie wykorzystywanych w budynkach przemysłowych, magazynowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach, ale także w garażach i budynkach prywatnych. Ich popularność wynika w dużej mierze z ich uniwersalności, niezawodności oraz wygody i ekonomii eksploatacji.

Aktualnie obecne na rynku modele bram segmentowych pozwalają dostosować zarówno jej wygląd i automatykę do potrzeb zamawiającego, jak również dodatkowe funkcjonalności w zależności od zapotrzebowania.

W ofercie posiadamy:

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane to bezpieczne, wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu. Główną zaletą bram rolowanych jest zwijanie bramy na wał umieszczony nad otworem co nie zabiera przestrzeni nad sufitem i można ją dodatkowo wykorzystać. Oferujemy wiele rozwiązań dopasowujących bramę do zabudowy gdzie będzie montowana. Są ekonomiczne, trwałe i doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie oszczędność przestrzeni jest wysoce istotna.

BRAMY SEGMENTOWE

Uniwersalne, oszczędzające miejsce dzięki pionowemu otwieraniu. Po otwarciu brama pozostaje nad stropem co daje dodatkowy komfort użytkowania. Dopasowujemy model do otworu, w którym brama będzie montowana spełniając jednocześnie wymagania klienta. Wyposażone w napęd elektryczny, co nie wyklucza również ręcznej obsługi. Wygodne w użytkowaniu, estetyczne i solidnie wykonane będą służyć latami.

Bramy segmentowe – na jaki model się zdecydować

To na jaki typ bramy segmentowej się zdecydować zależy przede wszystkim od jej przeznaczenia, częstotliwości otwierania i zamykania, możliwości montażowych oraz elementów dodatkowych jak np.

  • dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe,
  • wykorzystanie materiałów zapewniających wysoki poziom energooszczędności,
  • dodatkowe otwory okienne czy drzwi (np. serwisowe).

Obecnie bramy segmentowe wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, gdzie do wyboru mamy zarówno stal jak i lekkie aluminium czy drewno lub ceramika. Systemy montażowe wykonywane są w technologii pozwalającej zachować wysoką szczelność, a co za tym idzie pozytywnie wpływają na energooszczędność bezpośrednio przekładającą się obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Wszystkie oferowane przez nas bramy segmentowe cechuje wysoka trwałość i solidność wykonania, co gwarantuje ich bezawaryjną eksploatację przez wiele lat. Nowoczesna automatyka działa niezawodnie i cicho, a przy tym szybko i bezpiecznie. Ich montaż nie wymaga szczególnie dużo miejsca, dlatego są często wybierane do miejsc, gdzie każdy centymetr przestrzeni ma znaczenie.

Bramy przemysłowe segmentowe i rolowane produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Dostosowanie do potrzeb rynku sprawia, że bramy przemysłowe znajdują zastosowanie w takich obiektach jak:

  • Magazyny i hale produkcyjne
  • Myjnie samochodowe
  • Centrale logistyczne
  • Stacje diagnostyczne i warsztaty samochodowe
  • Jednostki szybkiego reagowania (pogotowie ratunkowe, straż pożarna)
  • Salony sprzedaży

Oferowane przez nas bramy charakteryzują się ponadto wysoką jakością wykonania przyjazną dla środowiska, komfortem w zastosowaniu oraz bezpieczeństwem.

Bramy segmentowe - bramy rolowane - galeria

MASZ PYTANIA W SPRAWIE BRAM ROLOWANYCH? SKONTAKTUJ SIĘ

ZOBACZ TAKŻE INNE NASZE OFERTY