Bramy garażowe

Każdy posiadacz garażu, wie jak istotna jest brama garażowa. Sposób otwierania bramy garażowej, zastosowana automatyka czy rodzaj dodatkowych zabezpieczeń wpływa na komfort jej użytkowania. Nie mniej istotna jest także estetyka bramy garażowej i dostosowanie jej do stylu architektury budynku, tak by harmonijnie współgrała z całością.

O tym, jaka brama garażowa powinna być zastosowana warto już pomyśleć na etapie budowy domu czy budynku, w którym garaż będzie się znajdował. Pozwoli to uniknąć późniejszych niespodzianek, kiedy okazuje się, że wybrana brama nie pasuje do otworu i niezbędna będzie jego kosztowna przebudowa.

Bramy garażowe - oferta.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę bram garażowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Klienci mogą wybierać pomiędzy popularnymi rozwiązaniami, jak:

 • bramy garażowe segmentowe,
 • bramy garażowe rolowane,
 • bramy garażowe uchylne,
 • bramy garażowe skrzydłowe.
Bramy garażowe segmentowe

To jedne z najczęściej wybieranych bram garażowych w ostatnim czasie. Bramy tego typu są estetyczne i bardzo proste w obsłudze. Charakteryzują je także znakomite parametry termoizolacyjne. Po ich otwarciu nie zmniejsza się światło otworu wjazdu i nie ma konieczności aranżowania dodatkowej przestrzeni na podjeździe w celu otwarcia bramy garażowej. Dzięki temu wjazd do garażu jest prosty i szybki bez konieczności manewrowania autem. Bramy garażowe tego typu doskonale sprawdzą się w garażach przylegających do budynku. Dzięki szerokim możliwościom wykorzystania różnego rodzaju paneli łatwo można dopasować estetykę bramy garażowej do reszty budynku.

Bramy garażowe rolowane

Doskonale sprawdzą się w garażach, gdzie brakuje miejsca na montaż prowadnic pod sufitem. Nie wymagają wiele miejsca, a podobnie jak bramy garażowe segmentowe są proste w użytkowaniu, funkcjonalne i estetyczne. Niestety w przypadku bram garażowych rolowanych mamy nieco mniejsze pole do popisu jeśli chodzi o zaprojektowanie ich ostatecznego wyglądu.

 

Bramy garażowe uchylne, skrzydłowe

Ze względu na konieczność zaaranżowania podjazdu tak, aby wystarczyło miejsca na ich rozwarcie są coraz rzadziej wybieraną opcją. Nie oferują tak dobrych parametrów termoizolacyjnych a ich obsługa bywa kłopotliwa.

Wybór bramy garażowej bywa wyzwaniem. Niezależnie od jej wyboru musi spełniać różne warunki jak np.:

 • być wygodna w użytkowaniu
 • bezpieczna
 • bezawaryjna
 • chronić miejsce postojowe przed intruzami
 • chronić przed niepotrzebnymi stratami ciepła
 • komponować się z architekturą i designem budynku
 • być wyposażona w odpowiednie sterowanie

Będąc zatem na etapie wyboru bramy garażowej zdecydowanie polecamy wybór bramy garażowej segmentowej lub rolowanej. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment bram garażowych dostosowanych do potrzeb i wymagań przeróżnych grup konsumentów. Podpowiemy, doradzimy i zaoferujemy bramę garażową, która idealnie będzie spełniać stawiane jej wymagania.

Bramy garażowe segmentowe i rolowane produkowane są na indywidualne zamówienie naszych klientów. Szeroka gama dekorów i kolorów a także możliwość doboru wyposażenia dodatkowego umożliwiają dopasowanie bramy do architektury budynku.

Bramy garażowe

Sekcje bram garażowych segmentowych od strony zewnętrznej posiadają sekcję woodgrain (fakturę ciętego cedru) lub gładką.

Sekcja woodgrain dostępna jest w jednym z trzech wzorów przetłoczeń:

 • Poziomym wąskim (typ K2 RC)
 • Poziomym szerokim (typ K2 RS)
 • Kasetony (typ K2 RA)

Oferujemy pełne doradztwo przy wyborze bramy garażowej oraz dopasowanej automatyki.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ

ZOBACZ TAKŻE INNE NASZE OFERTY